Zastosowanie

Zawody i konkursy jazdy

Opony poślizgowe ograniczają przyczepność samochodu dając świetne możliwości do weryfikacji umiejętności kierowców. Doskonale sprawdzą się podczas jazdy wyznaczonego odcinka na czas, w celu wyłonienia najlepszego kierowcy. Opona poślizgowa pozwala najlepszym kierowcą na jazdę grubo ponad 100 km /h!

Eventy motoryzacyjne

Imprezy motoryzacyjne to show wszystkich miłośników czterech kółek. Drift samochodem z przednim napędem, przejażdżki taxi pełnym bokiem lub szkolenie poślizgowe będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Opony poślizgowe rozkręcą każdy moto event i dostarczą ogromną dawkę adrenaliny.  

Promocje samochodu

Chcesz pokazać nowy model pojazdu w wyjątkowy sposób? Wykorzystaj do tego opony poślizgowe i pokaż potencjalnym klientom że jest bezpieczny i przewidywalny. Każdy może spróbować usiąść w nowym modelu samochodu i sprawdzić czy łatwo opanować nim poślizg.

Trening driftu

Opony do driftu wspaniale nadają się do początkowych treningów jazdy bokiem. Największą zaletą opony poślizgowej jest jej ograniczona przyczepność, pozwalająca na utratę przyczepności w niskich prędkościach. Wolna jazda w poślizgu nadsterownym daje dużo czasu na manewry i wyczucie pojazdu. Opona do driftu wolno się zużywa i pomaga na co najmniej kilkugodzinną jazdę zanim będzie trzeba ją wymienić.

Szkolenia poślizgowe i bezpiecznej jazdy

Podstawowym założeniem opony poślizgowej była jej użyteczność podczas szkoleń z bezpiecznej jazdy. Dzięki nim możliwe jest organizowanie mobilnych szkoleń i treningów jazdy na terenie całej Polski. Warto przekonać się w bezpiecznych warunkach, że poślizg uczy pokory do jazdy i samochodu. Zapisz się na szkolenie poślizgowe i sprawdź sam swoje umiejętności.